Фрижидер > Komatsu

Komatsu KCF-260 Фрижидер
Komatsu KCF-260

замрзивач-груди;
60.50x104.50x84.40 цм
Фрижидер Komatsu KCF-260
произвођач: Komatsu
Тип фрижидер: замрзивач-груди
управљање: електромеханички
укупна запремина фрижидера (Л): 260.00
број фотоапарата: 1
Број врата: 1
Ширина (см): 104.50
дубина (см): 60.50
Висина (цм): 84.40
фрижидер локација: стоји одвојено
начин да се отапање: упутство
Број компресора: 1
Ниво буке (дБ): 42
Потрошња струје (кВх/год): 0.00
више информација
Komatsu KCF-500 Фрижидер
Komatsu KCF-500

замрзивач-груди;
75.50x165.00x83.50 цм
Фрижидер Komatsu KCF-500
произвођач: Komatsu
Тип фрижидер: замрзивач-груди
управљање: електромеханички
укупна запремина фрижидера (Л): 500.00
број фотоапарата: 1
Број врата: 2
Ширина (см): 165.00
дубина (см): 75.50
Висина (цм): 83.50
фрижидер локација: стоји одвојено
начин да се отапање: упутство
Број компресора: 1
Ниво буке (дБ): 42
Потрошња струје (кВх/год): 0.00
више информација
Komatsu KCF-400 Фрижидер
Komatsu KCF-400

замрзивач-груди;
75.50x135.00x83.00 цм
Фрижидер Komatsu KCF-400
произвођач: Komatsu
Тип фрижидер: замрзивач-груди
управљање: електромеханички
укупна запремина фрижидера (Л): 400.00
број фотоапарата: 1
Број врата: 2
Ширина (см): 135.00
дубина (см): 75.50
Висина (цм): 83.00
фрижидер локација: стоји одвојено
начин да се отапање: упутство
Број компресора: 1
Ниво буке (дБ): 42
Потрошња струје (кВх/год): 0.00
више информација
Komatsu KCF-350 Фрижидер
Komatsu KCF-350

замрзивач-груди;
66.00x127.00x84.40 цм
Фрижидер Komatsu KCF-350
произвођач: Komatsu
Тип фрижидер: замрзивач-груди
управљање: електромеханички
укупна запремина фрижидера (Л): 350.00
број фотоапарата: 1
Број врата: 1
Ширина (см): 127.00
дубина (см): 66.00
Висина (цм): 84.40
фрижидер локација: стоји одвојено
начин да се отапање: упутство
Број компресора: 1
Ниво буке (дБ): 42
Потрошња струје (кВх/год): 0.00
више информација
Komatsu KF-50S Фрижидер
Komatsu KF-50S

фрижидер без замрзивача; упутство;
43.90x47.30x48.50 цм
Фрижидер Komatsu KF-50S
произвођач: Komatsu
Тип фрижидер: фрижидер без замрзивача
управљање: електромеханички
укупна запремина фрижидера (Л): 50.00
расхладне: р600а (изобутан)
број фотоапарата: 1
Број врата: 1
Ширина (см): 47.30
дубина (см): 43.90
Висина (цм): 48.50
тежина (кг): 16.00
фрижидер локација: стоји одвојено
начин за одмрзавање фрижидера: упутство
Број компресора: 1
Потрошња струје (кВх/год): 0.00
више информација
Komatsu KF-90S Фрижидер
Komatsu KF-90S

фрижидер са замрзивачем; упутство;
43.90x47.30x82.80 цм
Фрижидер Komatsu KF-90S
произвођач: Komatsu
Тип фрижидер: фрижидер са замрзивачем
управљање: електромеханички
укупна запремина фрижидера (Л): 90.00
расхладне: р600а (изобутан)
број фотоапарата: 1
Број врата: 1
Ширина (см): 47.30
дубина (см): 43.90
Висина (цм): 82.80
тежина (кг): 22.00
фрижидер локација: стоји одвојено
замрзивач локација: изнад
начин за одмрзавање фрижидера: упутство
начин да се отапање: упутство
Број компресора: 1
Потрошња струје (кВх/год): 0.00
више информација

Молим вас помозите пројекту! Молимо их поделите! Хвала вам!

LINK:
BB CODE:
HTML CODE:

Молим вас помозите пројекту: Хвала вам!

Фрижидер > Komatsu2019-2020
e-collantes.com
пронађу свој производ!